ВВЕДІТЬ ЛОГІН

Про Нас

«DroKam» - це cпеціалізована промислова компанія. Основним напрямком діяльності є виготовлення та реалізація вібропресованих бетонних виробів. У своїй роботі ми застосовуємо сучасне обладнання та високоякісні матеріали. Прогресивні методи виробництва та висока кваліфікація наших працівників дозволяють добиватися найвищих експлуатаційних характеристик всіх видів продукції підприємства. Відповідність нашої продукції високим стандартам надійності, зносостійкості, довговічності та естетичності підтверджені дійсним сертифікатом відповідності.

Компанія «ДроКам»  пропонує широкий асортимент бетонних виробів, виготовлених за сучасною технологією вібропресування: стінові блоки, тротуарна плитка, дорожні бордюри, перемички, різноманітні декоративні елементи та інше. Практично кожен з запропонованих видів продукції може бути виконаний у різних кольорових рішеннях для досягнення повної сумісності з архітектурними і дизайнерськими особливостями вашої ділянки.

Ми пропонуємо :

 широкий сортимент вібропресованих бетонних виробів;

вичерпну і кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо наших продуктів та послуг;

доставку замовленої продукції;

доступні ціни. 

В умовах суворої конкуренції фактором успіху може бути лише довіра клієнта до продукції та самої компанії як бренду. І ми теж знаємо, що завоювати цю довіру можливо лише на ділі продемонструвавши такі якісні показники, які б не залишили сумнівів у правильності вибору Замовника.Продукція має відмінні показники якості, за помірну ціну. Різноманітність виробів не залишить байдужим найвибагливішого покупця.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання стосовно вибору та вартості, наші співробітники з радістю дадуть відповідь на них. Пропонуємо ознайомитися з каталогом нашої продукції, яка може стати вам у пригоді на всіх етапах будівництва – від зведення стін до встановлення останнього клаптика тротуарної доріжки. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання стосовно вибору та вартості, наші експерти з радістю дадуть відповідь на них.

Увага! Продукція компанії «DroKam» сертифікована!